Path of Exile 2, PS5 ve Xbox Series X|S Konsollara Geliyor

Grinding Gear Games, Path of Exile 2 aksiyon RPG oyununun PS5 ve Xbox Series X|S konsollarına geleceğini doğruladı. Oyunun 2024 yılının sonlarında erken erişime açılması planlanıyor.

Geliştirici, oyun için konsol desteğinin yanı sıra Path of Exile 2’nin co-op desteği de içereceğini açıkladı. Böylece çevrimiçi işbirliği desteğinin yanı sıra siz ve bir arkadaşınız oturma odanızda oyunun birçok düşmanıyla yan yana savaşabileceksiniz. Ek olarak, platformlar arasında çapraz oyun, çok oyunculu oyun ve çapraz ilerleme de desteklenecek.

Grinding Gear ayrıca Path of Exile 2’nin daha fazla oynanış görüntüsünü gösteren yeni bir video yayınladı. Videoda geliştirme ekibi üyeleriyle konsol desteği ve yeni çok oyunculu özelliklerin eklenmesi üzerine yapılan çalışmaları tartışan röportajlar da yer alıyor.

2023 yılında Grinding Gear, Path of Exile 2’nin serideki orijinal oyunun yerini almayacağını doğruladı. Bunun yerine her iki oyun da aynı anda mevcut olacak ve her ikisi de yeni güncellemeler ve içerikler almaya devam edecek.

Yeni oyun, ilk oyundaki altı orijinal sınıfa ek olarak altı yeni karakter sınıfına sahip olacak. Ayrıca 100 farklı ortamın yanı sıra 600 canavar, 100 boss yaratık, yeni bir beceri taşı sistemi ve dahası sunulacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir