Usta Analistten DOGE ve 3 Altcoin için Tahminler: İkisi Güçlü Boğa!

Kripto para piyasası hafta sonu sakin bir seyir izliyor. Lider kripto Bitcoin 68 bin dolar sınırında dolaşırken önde gelen altcoin’ler de benzer durağan bir görünüme sahip. Kripto piyasası bir katalizör ararken, geniş takipçi kitlesine sahip bir analist DOGE, LINK, SOL ve NEAR için son tahminlerini paylaştı. Analist, orijinal meme coin için üç haneli kazançlar öngörüyor.

Altcoin Sherpa, DOGE için %147’lik bir koşu öngörüyor!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa spot Ethereum ETF heyecanının yatışmasıyla yatay bir yörüngeye girdi. Bununla birlikte yatırımcılar ve traderlar bu dönemi bir sonraki boğa koşusu için hazırlanarak geçiriyor. Altcoin Sherpa takma adlı analist, bir fikir vermesi adına takipçilerine son tahminlerini paylaştı. Analist, Dogecoin’in (DOGE) potansiyel olarak mevcut seviyenin yaklaşık %147 üzerinde, 0,40 dolara yükseleceğini öngörüyor. Altcoin Sherpa ayrıca, DOGE için “bence bu döngüde yapabileceğiniz en güvenli işlemlerden biri” diyor. Bu bağlamda analist, DOGE için boğa tezi için şunları söylüyor:

  • Perakende eninde sonunda onu satın alacak.
  • Elon Musk’ın attığı geri zekâlı bir tweetle havaya uçacak.
  • Diğer meme coin’lere kıyasla büyük likiditeye/düşük dezavantaja sahip.
  • Muhtemelen diğer birçok shitcoin’den daha iyi performans gösterir.
Kaynak: Altcoin Sherpa

LINK’in yaklaşık %75 oranında artma potansiyeli var!”

Analist, daha sonra Blockchain oracle Chainlink’i (LINK) masaya yatırıyor. Altcoin Sherpa, Chainlink’in 100 kat kazanç sağlamasa da, sınırlı bir dezavantaja sahip olduğunu söylüyor. Analistin grafiğine göre, LINK’in mevcut seviyeden yaklaşık %75 oranında artma potansiyeli var. Ayrıca, önümüzdeki aylarda 32 dolarlık bir fiyata ulaşması mümkün. Bu arada Chainlink yazı sırasında 18,58 dolardan işlem görüyordu. Bu arda token, haftalık grafiğinde yaklaşık %9 artış gördü.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Analist SOL ve NEAR için sabırlı hareket ediyor!

Altcoin Sherpa daha sonra Solana’ya (SOL) bakıyor. Analist, “Bence bu yılın ilerleyen dönemlerinde bu oran çok daha yükselecek. Ama şimdilik daha fazla dalgalanma/daha düşük oynaklık göreceğimizi düşünüyorum.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Son olarak analist 1. katman platformu NEAR Protocol’ü (NEAR) ele alıyor. Altcoin Sherpa, NEAR’ın şu anda long bir pozisyon için cazip bir giriş fırsatı sunmadığını söylüyor. Bu bağlamda analist, “Bence NEAR konsolide oluyor gibi. Ancak temelde bunun bir kırılma yaşamasını umuyorsunuz. Şahsen sabırlı olmayı ve daha yüksek seviyelerden satın almayı tercih ederim.” diyor.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir